Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 -2022 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Anıl SAYIN layık görüldü.

01.08.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;    

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi'nden Dr. Anıl SAYIN layık görüldü.  

Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde, çok sayıda misafirin, akademisyenin, önünde gerçekleşen ödül töreninde, plaketimizi ve belgemizi üniversitenin genel sekreteri  Mehmet Zeki Küçük Bey verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Kırşehir Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına Acil Tıp A.B.D Başkanı Dr. Öğrt. üyesi Hacı Mehmet ÇALIŞKAN'a ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Anıl SAYIN'ı  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.​​

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ