Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi 2021 - 2022 Eğitim Öğretim Yılı " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor " ödülüne Dr. Zübeyir Talha TERCAN layık görüldü.

4.08.2022

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;
  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,
Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze  Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Zübeyir Talha TERCAN layık görüldü. Ödülümüzü ve Belgemiz mezuniyet töreninde Acil Tıp A.B.D Başkanı Prof. Dr. Turgut DENİZ tarafından verildi.
 
Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Kırıkkale Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.D Başkanı Prof. Dr. Turgut DENİZ'e, diğer öğretim üyelerine ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 
 
Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Zübeyir Talha TERCAN'ı Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.
 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ