27. Acil Tıp Kış Sempozyumu İstanbul

22.02.2023

http://atudersempozyum2023.org/

Bilimsel Program için tıklayınız

Kayıt için tıklayınız

Kayıt Formunu indirmek için tıklayınız

Değerli Sağlık Çalışanları,

İstanbul Bezmialem Vakıf Üniversitesi’nde düzenlenecek 27. Acil Tıp Kış Sempozyumu’na sizleri davet etmekten büyük mutluluk duymaktayız.

ATUDER yıllardır ülkemizin dört bir köşesinde bilimsel faaliyetler göstermektedir. En değer verdiğimiz bilimsel toplantılardan biri de kış sempozyumlarıdır.

Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan İstanbul’un tarihi yarımadasında kurulu, kökleri 1843’e uzanan sağlık hizmeti deneyimi ile Bezmialem Vakıf Üniversitesi sağlık profesyonelleri yetiştirmeye devam etmektedir.

Ulaşımı kolay kampüsümüz modern, kozmopolit ve pitoresk alanlarıyla düzenleyeceğimiz sempozyuma ayrı bir güzellik katacaktır.

27. si düzenlenecek olan kış sempozyumumuzun temel amacı Acil Tıp alanındaki uygulamalarımız ile ilgili, özellikle son dönemdeki yenilikleri, mesleki gelişmeleri ve deneyimlerimizi paylaşmak olacaktır. Sadece etkileyici bir program olması değil aynı zamanda birbirinden farklı oturumlarda değerli hocalarımızla tanışmak, fikirlerini paylaşmak adına eşsiz bir fırsat olduğunu düşünmekteyiz.

Bilimsel çalışmalarınız ve değerli katkılarınızla daha verimli olacağına inandığımız 27. Acil Tıp Kış Sempozyumu’muzda görüşmek üzere…

Tüm sağlık çalışanlarını davet ediyoruz.

Prof. Dr. Başar CANDER
Acil Tıp Uzmanları Derneği 

Yönetim Kurulu Başkanı

 
YAZARLAR


AYIN MAKALESİ