Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi 2022 -2023 Eğitim Öğretim Yılı" Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Kasım Enes ÇELİK layık görüldü

25.07.2023

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;    

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,  
  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında En Başarılı İntern Doktor"ödülümüze,  Ufuk Üniversitesi Tıp Fakültesi'nden Dr. Kasım Enes ÇELİK layık görüldü.  

Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Mezuniyet töreninde,  plaketimizi ve belgemizi Prof. Dr Emine YILMAZ SİPAHİ verdi.

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri hassasiyetten dolayı, Bülent Ecevit Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlığına, Acil Tıp A.B.D Başkanlığına ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak,  Dr. Kasım Enes ÇELİK'i  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ