İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi 2022 - 2023 Eğitim Öğretim Yılı " Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" Ödülüne Dr. Zelal BEŞALTI layık görüldü.

3.08.2023

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) olarak, derneğimizin kuruluş amaçları içerisinde de yer alan ;         

  • Tıp öğrencilerinin acil tıp uzmanlığını seçmelerini desteklemek,    

  • Tüm hekimlerin ve tıp öğrencilerinin temel acil tıp konularında eğitim almalarını teşvik etmek ve eğitim standartlarını belirlemek,  

Bu amacımıza uygun olarak 2007  yılından beri düzenli olarak vermekte olduğumuz "Acil Servis Stajında Yılın En Başarılı İntern Doktor" ödülümüze İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi'nden ingilizce tıp dönem birincisi ve Stanford Üniversitesinde de eğitim alan Dr. Zelal BEŞALTI layık görüldü. Cerrahpaşa Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık makamında Sayın Dekan Prof. Dr. Mustafa Sait GÖNEN'le birlikte gerçekleştirilen törende, plaketimizi ve belgemizi  Sayın Dekanla birlikte Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu Başkanı ve The World Academic Council of Emergency Medicine (WACEM) Başkanı Prof. Dr. Başar CANDER verdi. 

Derneğimiz tarafından çok önemsenen bu ödülümüzle ilgili olarak, geçen yıllarda olduğu gibi bu yıl da gösterdikleri misafirperverlik ve hassasiyetten ötürü  İstanbul Üniversitesi Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Sait GÖNEN' ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz. 

Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) Yönetim Kurulu olarak, Dr. Zelal BEŞALTI'  Acil Tıp camiasının yeni bir üyesi olarak görmek dileğiyle tebrik eder, başarılarının devamını dileriz.

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ