3.06.2024
Atuderin kuruluşunun 25. yılında Acil Tıp Uzmanları Derneği (ATUDER) dernek başkanımız Prof. Dr. Basar CANDER ve sosyal medya sorumlumuz Doç.Dr.Fatma ÇAKMAK ile her köklü kurum, derneğin olduğu gibi ATUDER'in de marşının olması gerektiğini düşündük ve sanatçı dostlarımıza, müzik ile ilgilenen meslektaşlarımıza haber göndererek ATUDER 25. Yıl marşı için desteklerini istedik.
Gelen marşlar içinden en sevdiğimiz ve kurumumuza en uygun, acil tıp uzmanlarını en iyi temsil edecek olan marşın sanatçı Volkan SÖĞÜT’ ün projesi olan Söz-Müzik’in Umut AKYÜZ’ün olduğu seslendirmesini Sefer ALEVLİ’ nin yaptığı muhteşem ATUDER 25. Yıl Marşı olduğuna karar verdik.
Marşımızı sizlerle paylaşmaktan mutluyuz.
Ve işte Marşımız;
Sözleri:
ATUDER 25. YIL MARŞI
Herşey sağlık içindi
Böyle çıktık biz yola
İnsanlık hizmetiydi
Vermedik ki hiç mola
Ömrümüzü adadık
Bizlere de aşkola
Gece gündüz çalıştık
ATUDER ile kolkola
Acil tıp uzmanlarıyız hey hey
Hayatlar kurtaranlarız hey hey
Yirmi beş yıl yan yana
Hep el ele kol kola
ATUDER seninle varız hey hey