5. Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi

www.aciltipkibris.com

Değerli Meslektaşlarımız,

Acil tıp uzmanlarının ve aile hekimlerinin ortaklaşa düzenlediği “5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi“ ile karşınızdayız. İlkini Gürcistan'ın Batum kentinde, ikincisini ise Ukrayna’nın başkenti Kiev’de, üçüncüsünü Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti'nin Girne kentinde, dördüncüsünü Macaristan'ın başkenti Budapeşte' de düzenlediğimiz sempozyumun beşincisini, Acil Tıp ve Aile Hekimliği alanındaki yenilikleri paylaşacağımız 5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongre'mizi 28 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında yine Kıbrıs’ta düzenleyeceğiz.

Kongrede Türkiye'den Acil Tıp Uzmanları Derneği ve Trabzon Aile Hekimleri Derneği destek vermektedir. Sempozyuma Türkiye, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti, Ukrayna, Gürcistan, Macaristan, İspanya ve Azerbaycan’dan hekimlerin katılmasını bekliyoruz.

Bu sene beşincisini düzenleyeceğimiz Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresi ile acil tıp alanındaki yenilikleri ve tecrübelerimizi, aile hekimliği alanındaki gelişmeleri hekimlerle paylaşacağız ve onların da bizlerle paylaşmasına olanak sağlayacağız. Kongre programında ülkeler arasındaki aile hekimliği uygulaması ile acil tıp uygulamalarının tartışılacağı bir sempozyum, Türkiye-Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti birinci basamak sağlık hizmetleri ve acil sağlık hizmetleri çalıştayı, acil tıp ve aile hekimliği alanında kurslar ve konular yer alacaktır.

Hepinizi, acil tıp hekimlerinin ve aile hekimlerinin beşinci buluşması olan, 28 Kasım - 01 Aralık 2019 tarihleri arasında Kıbrıs’ta düzenlenecek olan 5.Uluslararası Acil Tıp ve Aile Hekimliği Kongresine davet ediyoruz.

Saygılarımızla 
   

Kongre Başkanları

Prof. Dr. Başar CANDER       Dr. Hakan UZUN

 Bilimsel Program için tıklayınız

 

İletişim


Canberk KÖYLÜCELİ
Proje Sorumlusu 
[email protected]

Telefon 
0216 909 47 89
0532 765 03 48

Etik Kongre Organizasyon Eğitim ve Danışmanlık San. Tic. Ltd. Şti.

Atatürk Mahallesi, Ataşehir Bulvarı, Gardenya Plaza 7-1, 42-A Ada, K:15 D:94 Ataşehir / İSTANBUL

www.ethiccon.com  

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ