3. Uluslararası ve 13. Akademik Geriatri Kongresi

www.akademikgeriatri2020.org

 Türkiye’de Geriatri Bilim Dalı’nın resmi temsilcisi ve EuGMS (Avrupa Geriatri Derneği) üyesi olarak ülkemizi temsil etmekte olan Akademik Geriatri Derneği tarafından her yıl düzenli olarak yapılan Akademik Geriatri Kongresi’nin on üçüncüsü ve uluslararası nitelikte üçüncüsü 8 – 12 Nisan 2020 tarihlerinde Calista Otel ve Kongre Merkezi Antalya’da düzenlenecektir. (Kongre linki: http://www.akademikgeriatri2020.org)

          Kongremiz, web sayfamızda detaylarını bulacağınız üzere alanında söz sahibi yerli ve uluslararası konuşmacıların yeraldığı : Juergen Bauer (Almanya), Tommy Cederholm (İsveç), Jean Yves Reginster (Belçika), Mirko Petroviç (Belçika), Saban Hakkı Önen (Fransa) ve Fannie Önen (Fransa) ) bilimsel bir toplantıdır.

           Geriatrik populasyonla çalışan  bireylerin devamlı ve güncel, kanıta dayalı pratik bilgilerle eğitilmesi önemli ve gereklidir. Kongremizde yaşlı sağlığı ve hastalıkları, palyatif bakım, malnütrisyon, uygunsuz ilaç kullanımı ..vb. gibi pratikte sık karşılaşılan problemlerin ideal yönetimi konularına yer verilecek, ek olarak derneğiniz  branş hekimlerinin ilgisini çekecek ‘’Yaşlıda Kardiyovasküler Hastalıkları’’ ve  ‘’Yaşlıda İnfeksiyonlar ‘’oturumları da olacaktır. (Kongre bilimsel program linki:  http://www.akademikgeriatri2020.org/bilimsel-program-2/

          Acil Tıp ile ilgilenen sağlık profesyonellerimizi klinik çalışmaları ve klinik pratik sırasında karşılaştıkları öğretici olguları, sözlü ve poster bildiriler olarak göndermeniz için kongremize davet ediyoruz. Ulusal ve uluslararası nitelikte olacak olan bu bildirilerin kongremiz bilimsel içeriğine katkısı nedeniyle şimdiden teşekkür ediyoruz.

          Organizasyon komitesi olarak, değerli katılımcılarımıza kaliteli bir bilimsel program sunmanın yanında güzel şehrimiz Antalya’da sürpriz sosyal aktiviteler ve etkinlikler ile keyifli bir birliktelik sunma arzusundayız. 

Sağlık profesyonellerini kongremizde aramızda görmekten mutluluk duyacağız.

Saygılarımla

Prof. Dr. Gülistan Bahat

Kongre Başkanı

 

Şenol YANIK Jr. Proje Koordinatörü Junior Project Coordinator 0 (533) 580 33 91

SERENAS ULUSLARARASI TURİZM KONGRE ORG. A.Ş. Hilal Mahallesi Cezayir Caddesi No:13 06550 Yıldız, Çankaya - ANKARA T: +90 (312) 440 50 11 | F: +90 (312) 441 45 64

 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ