2. Doğu Anadolu Acil Tıp Günleri ( Erzurum )

Değerli Sağlık Çalışanları,     

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilimdalı, Erzurum İl Sağlık Müdülüğü ve Acil Tıp Uzmanları Derneğinin ortaklaşa düzenleyeceği “Doğu Anadolu Acil Tıp Günleri 2” ile karşınızdayız.

İlkini 2017 yılında düzenlediğimiz sempozyumun ikincisinde Acil Tıp alanındaki yenilikleri paylaşacağız Doğu Anadolu Acil Tıp Günleri 2 Sempozyumumuz 12 - 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Erzurum’da düzenlenecektir. 

Sempozyumumuzda geçen yıl olduğu gibi çevre illerden, acil tıp alanı dışından da, birçok kişi hem konuşmacı hem katılımcı olarak bulunacaktır. Alanında uzman hekimlerimiz tarafından iki gün boyunca kardiyoloji, göğüs hastalıkları, travma ve adli hukuk gibi konu başlıkları altında katılımcıların bilgi birikimlerine katkı yapılacaktır.

Sempozyum boyunca il dışından davet edilen öğretim üyeleri ile tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı mini toplantılar düzenlenecektir.

Sempozyum katılımı ücretsiz olup tüm hekim, hemşire, paramedik, acil tıp teknisyeni, intern doktorlar ve öğrencilere açıktır.   

Hepinizi, Doğu Anadolu Acil Tıp Günlerinin ikinci buluşması olan, 12 - 13 Mayıs 2018 tarihleri arasında Erzurum’da düzenlenecek olan Sempozyumumuza davet ediyoruz.

 Bilimsel Program için tıklayınız

 

 

 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ