3. Doğu Anadolu Acil Tıp Günleri ERZURUM

 

 Bilimsel Programı indirmek için tıklayınız.

Değerli Sağlık Çalışanları,       

Atatürk Üniversitesi Tıp Fakültesi Acil Tıp Anabilimdalı, Erzurum İl Sağlık Müdülüğü ve Acil Tıp Uzmanları Derneği(ATUDER)’nin ortaklaşa düzenleyeceği “Doğu Anadolu Acil Tıp Günleri 3” ile karşınızdayız. 

İlkini 2017 yılında düzenlediğimiz sempozyumun üçüncüsünde Acil Tıp alanındaki yenilikleri paylaşacağız

Doğu Anadolu Acil Tıp Günleri 3 Sempozyumumuz 04-06 Ekim 2019 tarihleri arasında Erzurum’da Atatürk Üniversitesi Turizm Fakültesi Uygulama Otelinde(Ata Otel)düzenlenecektir.   

Sempozyumumuzda önceki yıllarda olduğu gibi çevre illerden, acil tıp alanı dışından da, birçok kişi hem konuşmacı hem katılımcı olarak bulunacaktır. Alanında uzman hekimlerimiz tarafından iki gün boyunca kardiyoloji, göğüs hastalıkları, travma ve adli hukuk gibi konu başlıkları altında katılımcıların bilgi birikimlerine katkı yapılacaktır. 

Sempozyum boyunca il dışından davet edilen öğretim üyeleri ile tanışma ve bilgi paylaşımı amaçlı mini toplantılar düzenlenecektir.  Sempozyum katılımı ücretsiz olup tüm hekim, hemşire, paramedik, acil tıp teknisyeni, intern doktorlar ve öğrencilere açıktır.     

Hepinizi, Doğu Anadolu Acil Tıp Günlerinin üçüncü buluşması olan, 04-06 Ekim 2019 tarihleri arasında Erzurum’da düzenlenecek olan Sempozyumumuza davet ediyoruz.

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ