15. Acil Tıp Sempozyumu

Değerli Meslektaşlarımız,
Karadeniz Teknik Üniverstesi ve Acil Tıp Uzmanları Derneği ortak katkıları ile Trabzon’da düzenlenecek  Acil Tıp Sempozyumu'na sizleri davet etmenin mutluluğu ve gururunu taşıyoruz.


Acil tıp hizmetleri ülkemizde ve tüm dünyada çok  hızla gelişmekte, bu yüzden de sürekli eğitim, verdiğimiz bu hizmetin en önemli temel taşı olmaktadır. Bilindiği gibi ATUDER, Acil Tıp Uzmanlığı ülkemizde kurumsallaştığı andan itibaren düzenlediği bilimsel toplantılar ve kurslar ile acil tıp çalışanlarının eğitim sürecinde üzerine düşen görevi sizlerin de katılımıyla gerçekleştirmektedir. Bu sempozyum mesleki olarak bilgi paylaşımının yanında Trabzon’un katılımcılara sunacağı eşsiz ortamlarda meslektaşlarımızın tanışmalarına kaynaşmalarına  vesile olacaktır.

Güçlü bir camia olarak acil tıp kliniklerinde  hasta bakım hizmeti sunan tüm personelin, kaynaşıp ortak sorunları ve mutlulukları paylaşacakları bu sempozyumda, Trabzon’un doğal, tarihi ve kültürel zenginlikleri ve güzellikleri ile keyifli günler yaşayacağınızı umuyoruz.
28 Ağustos 2014 tarihinde  Trabzon’da buluşmak dileklerimiz ile saygılarımızı sunarız.

 Prof Dr. Başar CANDER                             

Doç Dr. Abdülkadir GÜNDÜZ

Bilimsel Program

Tanıtım Filmi

www.atudersempozyum.com

           
Adres:   Karadeniz Teknik Üniversitesi Kongre Merkezi
Yer:   TRABZON

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ