1. Uluslararası Kritik Bakım ve Acil Tıp Kongresi

1. Uluslararası  Kritik Bakım ve Acil Tıp Kongresi 06 -08 Kasım 2013 İSTANBUL, yazarları tarafından izin verilen sunumlar web sayfamıza yüklenmiştir.

Kongre sunumlarına ulaşabilmek için eğer site üyesiyseniz "Üye Girişi" panelinden giriş yapmalısınız. Değilseniz siteye "Kayıt" olduktan sonra "Üye Girişi" panelinden giriş yaparak dökümanlara ulaşabilirsiniz.

1. Uluslararası Kritik Bakım ve Acil Tıp Kongresi Sunumlarına, ana sayfada yer alan Dökümanlar ve Sunular--Uluslararası Toplantı Sunuları bölümüne tıklayarak ulaşılabilir.

ATUDER'den Dev Adım

Acil Tıp Uzmanları Derneği olarak yıllardır büyük kongrelere ve organizasyonlara imza atmaktayız. Bu kez uluslararası bir organizasyonla karşınızdayız. Kritik Bakım ve Acil Tıbbı kıtalar arasında buluşturuyoruz.

Sizlere 1. Uluslararası Kritik Bakım ve Acil Tıp Kongresini 6-8 Kasım 2013 tarihinde Green Park Pendik Otel, İstanbul'da gerçekleştireceğimizi bildirmekten büyük bir mutluluk ve gurur duyuyoruz. Bu büyük Bu organizasyon ATUDER, T.C. Sağlık Bakanlığı, Kritik Bakım Derneği, İstanbul Üniversitesi ve farklı kıtalardan 8 uluslararası önemli derneğin büyük bir işbirliği ile gerçekleşiyor.

Kongre başkanlığı ATUDER Başkanı Sayın Prof. Dr. Başar CANDER ve Kritik Bakım Derneği Başkanı Doç. Dr. Ahmet Yağmur BAŞ, kongre bilimsel sekretaryası ise ATUDER Yönetim Kurulu Üyesi Sayın Doç. Dr. Salim SATAR ve Doç. Dr. Ümit KERVAN tarafından yerine getirilecek.

Büyük bir titizlikle hazırlanan zengin bilimsel programımızı incelemek ve kongre hakkında daha detaylı bilgi almak için www.iemcc.org adresine davet ediyoruz.

Haydi kıtaların buluştuğu yerde buluşalım.

En içten dileklerimizle.

Yrd. Doç. Dr. Zerrin Defne Dündar
1. Uluslararası Kritik Bakım ve Acil Tıp Kongresi
Organizasyon Komitesi Adına
Adres:   The Green Park Pendik Otel İstanbul
Yer:   İstanbul

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ