10. Uluslararası Acil Tıp ve İç Hastalıkları Kongresi 4. Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi

Bilimsel Programı indirmek için tıklayınız

İletişim Bilgileri:
Yunus Özsümbül
Kongre Organizasyon Sorumlusu
Tel : 0536 255 4040

www.tubikon.com

Değerli Meslektaşlarımız,

Sağlık için önce sağlığı korumalıyız sloganıyla kendisini insan sağlığına adamış sağlıklı geleceği görev edinmiş tüm dostlarımızı aynı platformda buluşmaya davet ediyoruz.

Daha sıcak daha aydınlık daha sağlıklı bir geleceğe umutla diyerek yavru vatanda misafir etmek isteriz. Koruyucu hekimliği önceleyen, pratik meslek yaşamını bilime adamış kişiler olarak, pandemi nedeni ile ertelenen yüz yüze toplantımızı 23-26 Kasım 2023’de yeniden düzenliyoruz, koruyucu hekimliği bir adım daha öne taşımak, bilgilerimizi tazelemek, deneyimlerimizi paylaşmak, yeni araştırmaları takip etmek adına bir araya gelmek istiyoruz ve bu sebeple 4. Türkiye Bilimsel Araştırmalar ve Koruyucu Hekimlik Kongresi çatısı altında Aile Hekimleri, Acil Tıp Hekimleri  ve Pediatri uzmanları olarak buluşuyoruz.

Önceki kongrelerimizdeki gibi yine bilimsel tatmini yüksek, konusunda uzman akademisyenlerimiz ile bulaşacağımız kongremizde mesleki açıdan ihtiyaç duyulan birçok konuda bilgi sahibi olacak veya derinlere sakladıklarımızı hatırlayacağız. Kongre süresince devam edecek olan, aile hekimliği ve pediatri salonlarında eş zamanlı 2 farklı bilimsel program hazırlıyoruz. Bilimsel danışma kurulumuz ile sahada bizzat çalışan hekimlerimizin talepleri doğrultusunda ihtiyaca yönelik ve en faydalı programı hazırlamak için var gücümüzle çalışıyoruz. Organizasyon komitemiz önceliği katılımcılara deneyimli konuşmacılar tarafından oluşturulmuş olan bilimsel programı kaliteli bir şekilde sunmaktır.  Kongremizde sizler için en iyi programı hazırlamaya gayret ettik. Her zaman ki gibi takdiriniz en büyük gücümüzdür.

Limak Kıbrıs Deluxe Otel Kongre Merkezinde hep birlikte bilimsel, verimli ve de nefes alabileceğiz dopdolu bir 3 gün geçirmek temennisi ile kendisini aile hekimliğine, acil tıp hekimliğine, pediatri ve koruyucu hekimliğe adamış tüm meslektaşlarımızı 23-26 Kasım 2023 tarihleri arasında kongremizde görmekten onur duyacağız.

Saygılarımızla

           Dr. Mehmet Gökhan KARA                                                                  Prof. Dr. Başar CANDER

Kongre Başkanı ve Akort Derneği Başkanı                                            Kongre Eş Başkanı ve ATUDER Başkanı            

                                                             

 

 

 

 

YAZARLAR


AYIN MAKALESİ